Despre noi

Programe & Servicii

Proiecte

Parteneri

Activitatea în imagini

Suntem membri:

Consiliul Naţional al ONG din Moldova
Civic Society Leadership Network CSLNetwork (AM, AZ, GE, UA, MD)
Coaliţia Nediscriminare Moldova
International Platform for Citizen Participation

Donatorii noştri

Ambasada SUA
Chişinău, Moldova
Banca Mondială
Oficiul din Moldova
European Partnership for Democracy Belgia
Fundaţia Est-Europeană Moldova
Fundaţia SOROS
Chişinău, Moldova
IREX
Moldova
USAID
din partea poporului american
Ministerul Educaţiei
şi Tineretului

Direcţia Tineret
Ministerul Tineretului
şi Sportului

Direcţia Programe Tineret
Microsoft Corporation
NGO Connection
National Endowment for Democracy Washington, USA
PNUD
Agenţia ONU
Region in Transition - RITA Polonia

Echipa Institutului "MilleniuM"
Despre asociaţie
Documente de constituire
Echipa noastră
Strategii şi Rapoarte
Organigrama Institutului de Instruire în Dezvoltare "MilleniuM"
Cirhana Vitalie
Cîrhană Vitalie

Director
E-mail: cirhana@gmail.com
Mihaela Onofras
Onofraş Mihaela

Board Member
E-mail: onofrasm@gmail.com
Natalia Ciobanu
Natalia Ciobanu

Coordinator of Training & Networking Programme
E-mail: n.n.ciobanu@gmail.com
Ana Bezarau
Ana Bezarau

Project Coordinator
E-mail: ana.bezarau@rambler.ru
Alina Nogai
Alina Nogai

Coordinator of Youth Exchange projects, Office Manager
E-mail: alina.nogai@yahoo.com
Irina Mostovei
Irina Mostovei

Coordinator of EVS projects
E-mail: irina_mostovei@yahoo.com
Sandu Bivol
Zina Belibov

Mentor in EVS projects
E-mail: belibov_zina@yahoo.com

Despre noi

Programe

Proiecte

Partenerii noştri

Referinţe utile

(c) Institutul de Instruire în Dezvoltare 'MilleniuM'
str. 31 August 1989, 26 of.4, Chisinau, MD-2001, Republica Moldova

e-mail: info@millenium.md
tel: 022-243742